65 yıllık beraberliğe kutlama: Arslan ailesine çiçek ve mektup

65 yıllık beraberliğe kutlama: Arslan ailesine çiçek ve mektup
REKLAM ALANI
Yayınlama: 22.01.2022
4
A+
A-

Nürnberg Başkonsolosu Serdar Deniz, Arslan çiftinin 65’inci evlilik yıl dönümünü, mektup ve çiçek göndererek kutladı.

 

Nürnberg şehrinde yaşayan Çorumlu 83 yaşındaki Hüseyin Arslan ve 79 yaşındaki Nazife Arslan çiftine çiçek ve mektup göndererek sevindiren Başkonsolos Deniz “Evlilikte 65’inci yılı yaşayan çiftlerin  sayısı az” dedi.
Yıllarca aynı yastığa baş koyup mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir şekilde evlilik yıldönümü kutlayanların sayısının düşük olduğunu dile getiren Başkonsolos Deniz mektubunda, “Evlilik birliğinizin 65’inci yılını idrak edecek olmanız nedeniyle sizi gönülden tebrik ediyor, çocuklarınız, torunlarınız ve tüm sevdiklerinizle birlikte  sağlıklı ve mutlu nice yıllar geçirmenizi temenni ediyorum” ifadesi yer aldı.
ALMAN CUMHURBAŞKANI DA GÖNDERMİŞTİ
Evliliğin bir çocuk oyuncağı olmadığını belirten Arslan ailesi “65 sene bir yastıkta yaşlanmamızın mükafatı olarak özel hazırlanmış bir demet çiçeği gönderen Nürnberg Başkonsolosumuza eşimle birlikte teşekkür ediyoruz. Daha önce de Almanya Cumhubaşkanı Steinmeier de çiçek ve mektup göndermişti. Gelen anlamlı iki mektubu eve gelenler merak edip okusun diye çerçeve yaptırıp duvara asacağız” dedi.

Gençlerimize seslenen Arslan ailesi, dünyaya gelecek çocuklara iyi bir gelecek sağlamak için evliliklerin uzun sürmesi gerektiğini sözlerine ekledi.

BERHAN BABA-NÜRNBERG

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.