Merdan Yanardağ Frankfurt’ta: Seçimlere doğru kriz ve “Türkiye’nin adresi”

Türkiye’deki muhalif medyanın önde gelen ismi ve kitaplarıyla da büyük ilgi toplayan Merdan Yanardağ, 11 Aralık’ta Frankfurt’ta izleyici ve okurlarıyla buluşacak, soruları yanıtlayacak, kitaplarını imzalayacak.

 

Tele1 televizyonunun genel yayın yönetmeni ve programlarıyla geniş bir izleyici topluluğuna ulaşmayı başaran gazeteci-yazar Merdan Yanardağ, 11 Aralık 2022 pazar günü Frankfurt’ta bir konferans verecek.

Birçok çevrede Türkiye’deki toplumsal muhalefetin medyadaki en etkili temsilcisi kabul edilen Yanardağ, Türkiye’nin içinde bulunduğu durumu ve ülkenin nereye gittiğini işleyen bir konuşma yaptıktan sonra izleyicilerden gelen soruları yanıtlayacak. Merdan Yanardağ okurlarıyla söyleşirken kitaplarını da imzalayacak.

Ünlü televizyoncu ve yazarın toplantısı Borsigalle 40 adresindeki Saalbau Volkshaus Enkheim’da, saat 14.00-17.00 arasında gerçekleştirilecek.

CHP Gönüllüleri, TSD-Türkiye Sosyal Demokratlar Derneği Frankfurt, HDF, Barış Evi Rüsselheim, Avrupa Türkiye Cumhuriyet Kadınları Derneği, SOL Kulturhaus Frankfurt, Türkisches Volkshaus Frankfurt gibi kurum ve kuruluşlarca desteklenen etkinlikle ilgili 0171 27 21 360 numaralı telefondan ayrıntılı bilgi alınabileceği bildirildi.

YENİ POSTA – FRANKFURT