“Romantik şarkıların efendisi” hayranlarıyla buluşacak: Baha, konser için Ulm’da

Romantik şarkıların efendisi Baha 25 Aralık cumartesi günü Almanya’ya geliyor.

Ünlü sanatçı Ulm kentinin Dornstadt semtinde hizmet veren Orient Shisha Lounge’da sahne alacak. Baha, bundan üç yıl önce de aynı mekânda sevenleriyle buluşarak bir konser vermişti.

Organizasyonunu Serkan Nazlıoğlu’nun yaptığı Diesel Str. 15, 89160 Ulm – Dornstadt adresindeki Orient Shisha Lounge’daki  konsere sayılı sayıda müziksever girebilecek.

Aynı zamanda besteci kimliği ile de tanınan Baha’nın birçok şarkısı diğer sanatçılar tarafından da seslendiriliyor. Romantik sesi müzikseverler tarafından çok beğenilen Baha, aşk şarkıları denince akla ilk gelen isim oluyor.

BAHA HAKKINDA

Baha 17 Eylül 1969’da Kayseri’nin Bünyan ilçesinde dünyaya geldi. Ankara Başkent Lisesinden mezun olduktan sonar, Gazi Üniversitesi Müzik Eğitimi Fakültesi’nden viyola eğitimi alarak, 1991 yılında mezun oldu. Sanatçı, müzik öğretmenliği görevine devam ederken,  özel müzik dersleri vermeyi de sürdürüyor. Baha’nın, aynı zamanda profesyonel bir futbolcu olarak Galatasaray’a transfer olacakken ani bir kararla futbolu bırakıp kendisini tamamen müziğe vermesi pek bilinmeyen bir yönü.

Konseri, pandemi önlemleri nedeniyle G2 Plus kuralları çerçevesinde izlemek mümkün olacak.

YENİ POSTA – ULM

https://youtu.be/zY-dT2UYO-g